OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Masterton o...
Recenzje:

darmowe liczniki

O redakcji

niedziela, 10 maja 2009
Oficjalnie otwieramy dział "Redakcja" - jeśli macie uwagi, sugestie, pomysły, lub komentarze dotyczące rozwoju bloga, właśnie tutaj znajdziecie nasze adresy mailowe, poprzez które można nam nawrzucać, albo wysłać pochwalne poematy!

Robert Cichowlas – założyciel i redaktor naczelny oficjalnego polskiego bloga Grahama Mastertona, pisarz, redaktor. Urodził się w 1982 roku w Poznaniu, gdzie ukończył studia i gdzie mieszka. Pierwszych kilkadziesiąt opowiadań opublikował w swojej szufladzie oraz na portalach literackich. Na papierze zadebiutował w 2007 opowiadaniem „Cierpliwość”, które znalazło się w antologii „Trupojad. Nie ma ocalenia”. Od tego momentu opublikował około 20 opowiadań w prasie i antologiach zbiorczych, a także około 10 książek, napisanych indywidualnie, bądź do spółki z innymi twórcami horrorów. Najnowsze jego książki to: powieść grozy SZÓSTA ERA, zbiór opowiadań WYLĘGARNIA oraz zbiór nowel PRADAWNE ZŁO (z Łukaszem Radeckim).

Mail : mictlantecutli@op.pl

                                        Graham i Robert

Piotr Pocztarek – recenzent, publicysta, tłumacz, największy fan Grahama Mastertona i redaktor oficjalnej polskiej strony Brytyjczyka. Urodził się w 1986 roku w Warszawie, gdzie studiował filologię polską z historią. Z zawodu PRowiec. Grahamem Mastertonem interesuje się od prawie 15 lat, kiedy to w ręce wpadła mu powieść „Manitou”. Jest redaktorem e-zinu Grabarz Polski, do którego pisuje recenzje, felietony, relacje z imprez, przeprowadza wywiady i tworzy autorskie rubryki "Blair Witch Pocztar" i "Zapomniane księgi". Współpracuje z portalem Carpe Noctem, dla którego w maju 2007 roku przeprowadził ekskluzywny wywiad z Grahamem Mastertonem. W 2009 roku wraz z Robertem Cichowlasem prowadził oficjalne spotkanie z autorem na Dniach Fantastyki we Wrocławiu. Przeprowadzał wywiady z takimi pisarzami jak Graham Masterton czy Jean-Christophe Grange dla "Grabarza Polskiego", a także poprowadził spotkania literackie z Brytyjczykiem w warszawskim Trafficu na prośbę wydawnictwa Albatros. Tłumaczył na język polski opowiadania Grahama Mastertona, Jacka Ketchum (antologia "Królestwo spokoju"), Guya N. Smitha i Johna Eversona.

Mail : pocztarus@wp.pl


Graham i Piotrek

Obaj Panowie są autorami obszernej pozycji biograficzno-beletrystycznej MASTERTON. OPOWIADANIA. TWARZĄ W TWARZ Z PISARZEM (Albatros, 2011), poświęconej autorowi. Książka oprócz materiału biograficznego zawiera również niepublikowane wcześniej w Polsce teksty samego pisarza.

Ponadto Robert i Piotrek byli mocno zaangażowani w powstanie pierwszej w Polsce antologii opowiadań horroru, dedykowanej Grahamowi Mastertonowi pt. DZIEDZICTWO MANITOU (Replika, 2013). Polscy autorzy zaprezentowali w niej teksty nawiązujące do twórczości Mastertona, a sam Brytyjczyk napisał do książki wstęp oraz opowiadanie OBSERWATOR.
18:09, piotr.pocztarek , O redakcji
Link Komentarze (1) »