OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
Masterton o...
Recenzje:

darmowe liczniki

poniedziałek, 23 stycznia 2012
Niedawno informowaliśmy, że ósma część przygód nauczyciela Jima Rooka, który ma dar dostrzegania rzeczy nadprzyrodzonych, zmieniał tytuł z roboczego ULTIMATE EVIL na finalny GARDEN OF LIES. Tymczasem Wydawnictwo Albatros zaprezentowało wstępny projekt okładki OGRODU KŁAMSTW, który możecie zobaczyć poniżej. Data premiery nie została jeszcze ustalona, biorąc jednak pod uwagę, że książka została skończona dopiero w tym tygodniu i nie trafiła jeszcze do tłumaczenia, możemy się jej spodziewać najwcześniej pod koniec roku.

 
00:47, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (13) »
piątek, 20 stycznia 2012
Widzieliśmy już najmłodszą fankę Grahama, teraz nadszedł czas na zaprezentowanie najmłodszego fana! Syn Michała Wójtowicza, Mateusz, ma dopiero 3 dni, a już jest ogromnym zwolennikiem twórczości Brytyjczyka. Podobno tata przeczytał mu już wszystkie książki Mastertona, ale mały wciąż płacze z tęsknoty za kolejnymi tytułami. Oby jego potrzeby zostały szybko zaspokojone! Poniżej fotografia Mateuszka, który już od pierwszych swoich dni na tym świecie wie, które książki są naprawdę dobre. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy, a Mateuszka witamy w gronie miłośników twórczości Mastertona i życzymy przede wszystkim szczęścia w życiu!17:55, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
Wydawnictwo Albatros podało dokładną datę premiery wznowienia WALHALLI. Powieść pojawi się w księgarniach 10 lutego i liczyć będzie 400 stron.

17:45, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 stycznia 2012
Ósma część przygód Jima Rooka zmienia swój tytuł. Okazało się, że ULTIMATE EVIL, który miał zostać wydany jako CZYSTE ZŁO, to tylko tytuł roboczy. Ostatecznie nazywać się będzie GARDEN OF LIES. Wydawnictwo Albatros opublikuje książkę pod tytułem OGRÓD KŁAMSTW. Data premiery nie została jeszcze ustalona.
23:47, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 stycznia 2012
W dniu dzisiejszym Graham obchodzi swoje 66 urodziny! Z tej też okazji w imieniu swoim oraz wszystkich polskich fanów, życzymy naszemu idolowi zdrowia, spełniania marzeń, samych sukcesów literackich, nowych pomysłów na książki, zwiększenia sprzedaży i stałego przyrostu grupy fanów. I niech największy bestseller będzie dopiero przed nim.Happy Birthday, Graham!
All the best from Polish readers!

15:48, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (4) »
W dniu dzisiejszym Graham ukończył powieść ULTIMATE EVIL, VIII tom przygód Jima Rooka. Ostatnie zdanie powieści brzmi: "To zupełnie tak, jakbyśmy byli ostatnimi ludźmi na całym świecie, nie sądzisz, Jimmy? Tylko ty i ja. Jesteśmy jak Adam i Ewa, nie uważasz? Adam i Ewa, w Raju."

Nie pozostaje nam nic innego, tylko czekać na polską premierę książki. W naszym kraju wyda ją Wydawnictwo Albatros, podobnie jak poprzednie części.
13:09, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (1) »
sobota, 14 stycznia 2012
Poniżej prezentujemy jedno ze zdjęć Grahama i Wiescki. Niestety, nie wiadomo, kiedy zostało zrobione, ale jak sam autor twierdzi, wygląda tu na "wkurzonego".


16:11, piotr.pocztarek , Fotografie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 stycznia 2012
Witajcie!
Od dziś do 19 stycznia można już głosować na naszą stronę jako Blog Roku 2011 w kategorii kultura!

Chcesz zagłosować i wspomóc nas i naszą pracę?

Wyślij SMS o treści
E00163
Na numer 7122

Koszt SMS to 1,23zł brutto.

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!

Trzymajcie za nas kciuki! A my już dziś dziękujemy Wam za oddanie na nas głosu!UWAGA! Dochód z SMS'ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.


15:38, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (9) »
sobota, 07 stycznia 2012
Wygląda na to, że najbliższe lata będą dla fanów Mastertona równie udane, co rok 2011. Wydawnictwo Albatros opublikowało aż 5 projektów okładek wznowień powieści Brytyjczyka. Oprócz DRAPIEŻCÓW i MANITOU, o których wiedzieliśmy wcześniej, na rynku mają pojawić się również reedycje WENDIGO, STRAŻNIKÓW PIEKŁA i PIĄTEJ CZAROWNICY. Co więcej, z najnowszych informacji wynika, że legendarne MANITOU, powieściowy debiut Mastertona, doczeka się nowego tłumaczenia w wykonaniu Wiesława Marcysiaka. Nie znane są jeszcze daty wydania, a okładki tradycyjnie już mogą ulec zmianie. Oto one:01:34, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (20) »
środa, 04 stycznia 2012

Drodzy Czytelnicy,
nieskromnie pragniemy poinformować, że oficjalna polska strona Grahama Mastertona bierze udział w konkursie na Blog Roku 2011 w kategorii KULTURA. Wybranych zostanie 14 najlepszych blogów z różnych kategorii tematycznych. Zdecydują oczywiście Internauci - za pomocą głosowania SMS. Wybrane blogi zostaną przedstawione specjalnie powołanej komisji ekspertów. Pełen regulamin konkursu na Blog Roku znajdziecie pod adresem:

http://www.blogroku.pl/zasady/zasady.html

12 stycznia 2011 roku o godzinie 15 rozpocznie się etap głosowania SMS wśród Internautów.

Jeśli podoba Wam się nasza praca i nasza strona, serdecznie zapraszamy do poparcia nas swoimi głosami. O dalszych etapach i szczegółach będziemy Was oczywiście jeszcze informować. Trzymajcie kciuki!


13:26, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (1) »
sobota, 31 grudnia 2011
Graham przesłał do nas krótką wiadomość z prośbą o przekazanie Czytelnikom niniejszej strony życzeń na Nowy Rok. Oddajemy głos mistrzowi horroru:

Mam nadzieję, że wszyscy moi przyjaciele w Polsce będą mieli wspaniały Nowy Rok, przepełniony szczęściem i sukcesami. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie w minionym roku. W 2012 nadejdzie mnóstwo nowych książek!


Tradycyjnie, my również dokładamy się do życzeń. Oby kolejny rok był lepszy od poprzedniego pod każdym względem. I żeby nigdy nam wszystkim nie zabrakło nowych książek Grahama do czytania!


środa, 28 grudnia 2011
Wydawnictwo Albatros ustaliło na luty 2012 premierę wznowienia powieści WALHALLA. O dokładnej dacie będziemy informować na bieżąco.
10:13, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 grudnia 2011
Serdecznie zapraszamy do przeczytania nowej recenzji książki MASTERTON. Tym razem ocenił nas Bogdan Ruszkowski, a tekst pojawił się na jego blogu, a także w 34 numerze Grabarza Polskiego.

http://bruszkowski.blogspot.com/2011/12/piotr-pocztarek-robert-cichowlas.htmlpiątek, 23 grudnia 2011
Graham Masterton złożył na nasze ręce życzenia Świąteczne dla wszystkich polskich czytelników i poprosił, żeby zamieścić je na tej stronie, co niniejszym czynimy. Oczywiście my się do nich dopisujemy i również życzymy Wam zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Cała nasza trójka dziękuje Wam za to, że jesteście z nami już tak długo. A teraz oddajemy głos Grahamowi:

Składam najlepsze życzenia na Święta i Nowy Rok wszystkim moim przyjaciołom w Polsce. Mam nadzieję, że to będzie dla Was szczęśliwy czas, gdziekolwiek będziecie i cokolwiek zrobicie. Ten rok był dla mnie bardzo trudny, ze względu na śmierć mojej ukochanej żony Wiescki, ale wyrazy współczucia, które spłynęły do mnie z Polski dały mi gigantyczny zapas siły. W szczególności moja wizyta w Warszawie i Krakowie w listopadzie przypomniała mi, że gdziekolwiek bym nie był, to do Polski należy moje serce. Wasza serdeczność jest obezwładniająca, kocham Was wszystkich.
15:52, piotr.pocztarek , Słowo od Grahama
Link Komentarze (5) »
Serdecznie zapraszamy wszystkim na stronę internetową www.grabarz.net, gdzie pobrać można 34 numer darmowego e-zina GRABARZ POLSKI. Znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych rzeczy, w tym obszerny wywiad z Grahamem Mastertonem, Robertem Cichowlasem i Piotrem Pocztarkiem na temat ich wspólnego projektu i nie tylko. Nowy Grabarz to także recenzja książki MASTERTON. OPOWIADANIA. TWARZĄ W TWARZ Z PISARZEM autorstwa Bogdana Ruszkowskiego. Serdecznie polecamy!


15:41, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (5) »