OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!
| < Marzec 2015 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Masterton o...
Recenzje:

darmowe liczniki

niedziela, 01 marca 2015
Na niedzielę mamy dla Was ciekawostkę: co mądrzejsze cytaty z powieści Grahama wiszą w różnych miejscach, w tym w polskich szkołach. Mamy dla Was zdjęcie z klasy matematycznej w jednej z placówek na warszawskim Mokotowie:"Każdy z nas ma swoją własną rzeczywistość albo nawet kilka i czasem trudno orzec, której należy się trzymać" to cytat z powieści ROOK. Jeśli uda Wam się namierzyć podobne sytuacje, zróbcie zdjęcie i podeślijcie do nas!
10:10, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
sobota, 28 lutego 2015
"RED LIGHT", znana do tej pory pod roboczym tytułem "CZERWONE ŚWIATŁO", ostatecznie ukaże się na rynku jako... "CZERWONE ŚWIATŁO HAŃBY". Powieść zostanie wydana przez Wydawnictwo Albatros już w czerwcu. Za przekład odpowiada Grzegorz Kołodziejczyk.

Zmianie ulegnie również okładka. Prezentowany przez nas rok temu szkic coveru okazał się być ostatecznie zbyt "retro". Wydawnictwo już niebawem powinno zaprezentować nowy projekt, który będzie bardziej tożsamy z treścią powieści.
12:07, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 lutego 2015

Wydawnictwo Replika wyda w maju po raz drugi powieść DOM KOŚCI. Poprzednie wydanie z roku 2011 cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród czytelników, dlatego też wydawca postanowił przygotować nowe - z nową okładką. Nasza strona obejmie nad książką patronat. Poniżej prezentujemy okładkę i opis:

John, młody chłopak marzący o tym by zostać gwiazdą rocka, rozpoczyna pracę w agencji nieruchomości pana Vane’a w Streatham. Właściciel to dziwny i tajemniczy osobnik, skrywający mroczny i niebezpieczny sekret. Bohater szybko odkrywa, że pan Vane posiada specjalną listę domów, których sprzedażą nie pozwala się zajmować nikomu. Okazuje się, że ludzie odwiedzający te domy znikają w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem w jednym z budynków robotnicy natrafiają na dziesiątki szkieletów. John wraz z grupką przyjaciół odkrywa przerażającą prawdę na temat potężnych mocy zagnieżdżonych w ścianach domostw.
Rozpęta się koszmar, jakiego nawet nie śnili.

Do powieści zostały dołączone trzy opowiadania Grahama Mastertona:  Szara Madonna, Kształt bestii i Pośpieszny Potwór, które spotęgują Wasze przerażenie i doprowadzą na skraj wytrzymałości psychicznej.


08:35, mictlantecutli , Newsy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 lutego 2015
Pamiętacie jeszcze powieść NOC GARGULCÓW, wydaną przez Rebis w 2011 roku? Pomysł na konkurs z nią związany przyszedł od samego Grahama, zatem i nagrody będą musiały być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Są nimi KOŁATKA Z BRĄZU W KSZTAŁCIE GARGULCA, którą możecie powiesić sobie na drzwiach lub na ścianie oraz oprawione i podpisane zdjęcie Grahama Mastertona z autografem. Jest o co walczyć, bo to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!Aby wejść w posiadanie tego zestawu należy wysłać na adres mailowy pocztarus@wp.pl skan paragonu, będącego dowodem zakupu powieści NOC GARGULCÓW Grahama Mastertona, a także odpowiedzieć na jedno pytanie związane z książką: Jak nazywał się przywódca Malebranchi?  


Zgłoszenia należy przesyłać wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem korespondencyjnym
. Czekamy na nie dwa tygodnie - do niedzieli, 8 marca, do północy.Wraz z Grahamem życzymy Wam powodzenia!


10:30, piotr.pocztarek , Konkursy
Link Komentarze (2) »
piątek, 20 lutego 2015

Wydawnictwo Replika zapowiedziało właśnie kolejną pozycję Grahama Mastertona. Tym razem będzie to pierwsza część słynnego cyklu o podstarzałej wróżce Sissy Sawyer, która w Polsce wydana była wcześniej tylko raz, dziesięć lat temu. Książka będzie nosić tytuł SISSY SAWYER. PRZEPOWIEDNIA i ukaże się w czerwcu. Nasza strona tradycyjnie obejmie nad tą pozycją patronat.

Dodatkowo Wydawnictwo Replika planuje zrobić drugie wydanie powieści DOM KOŚCI. Wkrótce więcej informacji na ten temat, jak i również okładki!

09:14, mictlantecutli , Newsy
Link Komentarze (1) »
wtorek, 10 lutego 2015
Nadszedł czas na rozwiązanie JAPOŃSKIEGO KONKURSU. Jak zwykle wylosowaliśmy trzy nazwiska szczęśliwców, którzy otrzymają od nas egzemplarz powieści TENGU, ufundowany przez Wydawnictwo REBIS.

Poniżej prezentujemy rozwiązanie:

1. Powieść TENGU została po raz pierwszy wydana w Polsce w 1991 roku.

2. Kolejne wznowienie zapowiedziane przez Wydawnictwo REBIS dotyczy powieści NOCNA PLAGA

3. Sherry Cantor na początku pierwszego rozdziału zostały 23 minuty życia.

A oto lista osób, do których powędrują książki:

1) Daria Jelińska, Zelów
2) Wioletta Głowa, Kraków
3) Honorata Krzyżańska, Mogilno

Książki zostaną do Was wysłane pocztą jeszcze w tym tygodniu. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do śledzenia naszej strony, polubienia najnowszych wiadomości na Facebooku, komentowania, a także brania udziału w kolejnych konkursach!Jednocześnie przypominamy, że premiera wznowienia powieści TENGU nastąpi już dziś!
11:46, piotr.pocztarek , Konkursy
Link Komentarze (1) »
czwartek, 05 lutego 2015
To nie jest żart. Od 5 lutego w ramach oferty "Biblioteka Biedronki" w rzeczonej sieci sklepów nabyć można kieszonkowe wydanie powieści UPADŁE ANIOŁY. Oprócz mniejszego formatu powieść różni się także kolorystyką okładki. Książkę kupić można w atrakcyjnej cenie 9,99 zł.

Na ten moment nie wiemy czy wydanie to będzie dostępne także w innych miejscach, więc jeśli gdzieś na nie traficie, dajcie znać!

 
15:02, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (2) »
środa, 04 lutego 2015
Dopiero zakończyliśmy jeden konkurs, ale to nic - startujemy już z kolejnym! Do zgarnięcia są 3 egzemplarze najnowszego wznowienia powieści Grahama Mastertona - TENGU, ufundowane przez Wydawnictwo REBIS.

Aby wygrać, należy odpowiedzieć poprawnie na trzy poniższe pytania:

1. W którym roku powieść TENGU została po raz pierwszy wydana na polskim rynku?

2. Wydawnictwo REBIS zapowiedziało już wznowienie kolejnej powieści, która ma ukazać się w marcu. Podaj jej tytuł.

3. Ile minut życia pozostało Sherry Cantor w momencie, kiedy rozpoczyna się pierwszy rozdział powieści TENGU? (podpowiedzi możecie szukać na naszej stronie).

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem korespondencyjnym należy przesyłać na adres mailowy pocztarus@wp.pl. Czekamy na nie do poniedziałku,
9 lutego
, do północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w dniu premiery powieści.


Życzymy powodzenia!
PAMIĘTAJCIE BY PODAWAĆ W MAILU IMIĘ,NAZWISKO I ADRES. ODPOWIEDZI BEZ TYCH DANYCH NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. 
15:11, piotr.pocztarek , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 lutego 2015

Pora rozwiązać konkurs z antologią OBLICZA GROZY, której 5 egzemplarzy ufundowało Wydawnictwo Replika. W zabawie wzięło udział ponad 140 osób! 

Jakie były poprawne odpowiedzi? Otóż: antologia liczy 18 opowiadań. Natomiast tytuł opowiadania Grahama Mastertona to NOC WENDIGO.

Wylosowaliśmy zwycięzców, do których powędruje egzemplarz wspomnianej książki. Oto oni:

1.Kasia Wierzba, Rabka-Zdrój
2.Agnieszka Barańska, Tczew
3.Andrzej Mańkowski, Łódź
4.Dorota Sobczuk, Łódź
5.Paweł Mańkowski, Chełmica

Gratulujemy! Książki zostaną do Was wysłane najpewniej w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy!


19:38, mictlantecutli , Konkursy
Link Komentarze (2) »
wtorek, 27 stycznia 2015
Już 10 marca za sprawą Wydawnictwa REBIS na rynek trafi nowa edycja powieści NOCNA PLAGA, stanowiącej trzeci tom sagi o Wojownikach Nocy. Poniżej prezentujemy okładkę: 


13:45, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (1) »
piątek, 23 stycznia 2015

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w nowym konkursie! Do zgarnięcia 5 egzemplarzy antologii OBLICZA GROZY, wydanej niedawno przez Wydawnictwo Replika i objętej naszym patronatem!

Aby wygrać należy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Jaki tytuł nosi opowiadanie Grahama Mastertona opublikowane w zbiorze OBLICZA GROZY?


2. Ile opowiadań zawiera książka, o której tutaj mowa?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: pocztarus@wp.pl do 1 lutego. Wyniki podamy kilka dni później.


CZAS START!
Powodzenia!

PAMIĘTAJCIE BY PODAWAĆ W MAILU IMIĘ,NAZWISKO I ADRES. ODPOWIEDZI BEZ TYCH DANYCH NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. 

11:32, mictlantecutli , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 stycznia 2015
W Polsce wciąż czekamy na publikację trzeciego odcinka przygód detektyw Katie Maguire (zapowiedziany na czerwiec br.), tymczasem Graham zapowiedział właśnie... piąty tom cyklu! Pod wpisem możecie zobaczyć jego wstępną okładkę.

Fabuła BLOOD SISTERS toczyć się będzie w świecie ustawianych wyścigów konnych. Istotnym elementem powieści będzie też sposób traktowania dzieci w domach samotnej matki w Irlandii. Zapowiada się więc kolejna mocna i smutna książka, która zapewne podobnie jak jej poprzedniczki wskoczy na szczyty list bestsellerów.

Jednocześnie Graham zapewnił nas, że nie zapomniał o horrorze. Po ukończeniu BLOOD SISTERS ma ponoć zabrać się za kolejną powieść grozy. 
15:01, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 stycznia 2015
Graham Masterton obchodzi dziś 69 urodziny. Aby to uczcić, portal Booklips.pl przygotował artykuł zbierający kilka interesujących faktów z życia Brytyjczyka, wykorzystując między innymi książkę "Masterton. Opowiadania. Twarzą w twarz z pisarzem". Zobaczcie sami:

booklips.pl/zestawienia/11-zaskakujacych-faktow-z-zycia-grahama-mastertona/

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Grahamowi najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, szczęścia i kolejnych sukcesów literackich!

HAPPY BIRTHDAY, GRAHAM!

23:25, piotr.pocztarek , Newsy
Link Komentarze (1) »
czwartek, 15 stycznia 2015
W związku z jutrzejszymi urodzinami Grahama Mastertona sklep internetowy Virtualo.pl zorganizował dwudniową promocję na e-booki Brytyjczyka. Najnowsze hity od Albatrosa, Rebisu czy Repliki można zakupić nawet 50% taniej.

Promocją objęte zostały następujące tytuły:
Potęga seksu, Zjawa, Czerwony Hotel, Magia seksu, Ogród zła, Zemsta Manitou, Złodziej dusz, Anioł Jessiki, Panika, Dom Kości, Śpiączka, Infekcja, Imperium, Susza, Wyklęty i Potomek.

Dodatkowo, w tańszej cenie można znaleźć tam także antologie opowiadań od Wydawnictwa Replika: Oblicza grozy, 17 Szram i Dziedzictwo Manitou. Ostatni zbiór zakupić można już za 9,90 zł. 


14:46, piotr.pocztarek
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 stycznia 2015
Wydawnictwo REBIS kontynuuje proces wznawiania klasycznych horrorów Grahama Mastertona z lat 70-tych i 80-tych. Już 10 lutego na rynek trafi nowa edycja powieści TENGU. Poniżej okładka i opis:Opowieść o demonicznej zemście nuklearnej – Japończycy ciągle pamiętają o atomowej zagładzie sprzed ponad półwiecza. W potwornie zniekształconym ciele Kappy kryje się straszliwa śmiercionośna moc, która sprawia, że na Kalifornię spadają najokrutniejsze japońskie demony. Będzie to pierwszy krok w kierunku całkowitego zniszczenia Ameryki. Tylko jeden człowiek zna plany Kappy. Czy zdoła go powstrzymać…

11:30, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 73