OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Wystartowała trzecia edycja "W więzieniu pisane"!

Z dniem 1 kwietnia (i wcale nie jest to żart) wystartowała trzecia już edycja konkursu "W więzieniu pisane" pod patronatem Grahama Mastertona. Organizatorzy zapraszają osadzonych ze wszystkich polskich zakładów karnych do wzięcia udziału. Warunkiem jest napisanie opowiadania na dowolny temat, o objętości do 1000 słów.

Nagrody otrzymają autorzy najlepszych historii. Graham pracuje także nad możliwością wydania antologii zwycięskich opowiadań z trzech pierwszych lat trwania konkursu.

Nagrody zostaną zwyczajowo wręczone w Zakładzie Karnym w Wołowie niedaleko Wrocławia we wrześniu.czwartek, 04 kwietnia 2019, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Voldemort, *.ipv4.supernova.orange.pl
2019/04/05 21:25:41
To by mogło być interesujące. Taka antologia najlepszych opowiadać, i zapewne mocno zróżnicowanych, ponieważ były by to historie, które są napisane przez różne osoby. Tym jeszcze ciekawiej. Graham osobiście wybiera te najlepsze, które później są nagradzane? W końcu są napisane po polsku.
-
2019/04/08 19:01:22
Prawdopodobnie wygląda to tak, że polscy organizatorzy wybierają najlepsze, a potem są tłumaczone i pokazywane Grahamowi, który wybiera ścisłych zwycięzców.