OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

INFEKCJA w nowym wydaniu wreszcie w księgarniach! Przeczytaj fragmet!

Od 22 stycznia miłośnicy serii MANITOU mogą wreszcie spać spokojnie. Na księgarskich półkach pojawiło się długo oczekiwane wznowienie ostatniej (póki co) części serii. INFEKCJA pierwotnie ukazała się w 2014 roku nakładem Wydawnictwa Rebis i chociaż wszyscy byli z tego faktu bardzo zadowoleni, to jednak kompleciści musieli postawić na półce serię w co najmniej dwóch różnych formatach i szatach graficznych (trzech, jeśli wciąż trzymali wydania Ambera lub Primy).

Fragment powieści możecie przeczytać tutaj:

Poniżej przedstawiamy opis okładkowy, okładkę i całościowe spojrzenie na serię w nowej odsłonie: 

Najsłynniejszy cykl horrorów Grahama Mastertona!

Jasnowidz Harry Erskine kontra Misquamacus, najokrutniejszy z indiańskich demonów, który pojawia się we współczesnym świecie w przeróżnych wcieleniach i znajduje sobie zaskakujących sprzymierzeńców. Do cyklu należą powieści: Manitou, Zemsta Manitou, Duch zagłady, Krew Manitou, Armagedon oraz Infekcja.

Lekarze szpitala w Saint Louis nie są w stanie pomóc czło­wiekowi z nieznaną dziwną chorobą. Jeszcze dziwniejsze – i bardziej makabryczne – niż jej objawy jest to, co dzieje się z pacjentem po śmierci. Wezwana do oględzin profesor Anna Grey jest mocno zaniepokojona. Zwłaszcza kiedy jej ukochany umiera w ten sam sposób i choroba zaczyna przy­bierać rozmiary epidemii.

Wróżbita Harry Erskine, niesłusznie posądzony o kradzież, musi opuścić Miami. Nie martwi się tym, bo po nocnej wizy­cie trzech zakonnic, które potrafią rozpływać się w powietrzu i mają coś wspólnego z Misquamacusem, nie uśmiecha mu się kolejne takie spotkanie. Lecąc do Los Angeles, czuje jednak, że tak łatwo nie ucieknie od swojego odwiecznego wroga.

Po przypadkowym spotkaniu z Anną Grey łączy z nią siły i wspólnie próbują pokonać żądnych zemsty synów Misquamacusa i ich zastępy roznoszących zarazę sióstr w habitach.


czwartek, 24 stycznia 2019, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: