OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Świąteczna wiadomość od Grahama

Otrzymaliśmy właśnie od Grahama świąteczną wiadomość z podziękowaniami i kilkoma słowami podsumowania. Niniejszym dzielimy się nią z Wami i wspólnie z Grahamem mówimy: WESOŁYCH ŚWIĄT!

Będę gościem Pyrkonu w Poznaniu w dniach 18-20 maja 2017. Polskę odwiedzę ponownie również w lipcu, aby wręcz nagrody w drugiej edycji konkursu W więzieniu pisane. Startuje już w styczniu i liczę na to, że w tym roku będzie jeszcze więcej zgłoszeń. Zwycięzców też zamierzamy wybrać dziesięciu, a nie trzech, tak jak w 2017.

Ukończyłem pracę na dziewiątą częścią przygód Katie Maguire. Będzie nosić tytuł DEAD MEN WHISTLING i w Polsce zostanie opublikowana jak tylko Wydawnictwa Albadros nadgoni poprzednie tomy!Mój przyjaciel Piotr Kuś tłumaczy obecnie mój nowy horror GHOST VIRUS. Książka zostanie opublikowana na początku 2018 roku.

Moim czytelnikom w Polsce chciałbym przede wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia na Święta, a także podziękować za wspaniałą przyjaźń i lojalność, którą okazywali mi przez ostatni rok. Miłego dnia!

Graham Masterton, 19 grudnia 2017
wtorek, 19 grudnia 2017, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/12/20 00:47:46
I dla Pana również wszystkiego najlepszego, Panie Grahamie. Wesołych świąt!