OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Wznowienie GŁODU już w księgarniach!

W tym tygodniu do księgarń trafiło wznowienie kultowego thrillera katastroficznego GŁÓD z 1981 roku. Książka na polskim rynku pierwotnie wydana została przez Rebis w 1993 roku, gdzie była też dwukrotnie wznawiana (w 1997 roku i w 2005 roku w wersji kieszonkowej).

Tym razem powieść trafiła pod skrzydła wydawnictwa Replika. Poniżej przedstawiamy okładkę, opis i detale bibliograficzne:

Nietuzinkowy pomysł, sugestywne opisy i apokaliptyczna wizja końca USA w najpopularniejszym thrillerze katastroficznym Grahama Mastertona!
Ed Hardesty jest właścicielem gigantycznej farmy w Kansas. Niezmierzone połacie pszenicy, które zgodnie z przeznaczeniem miały zamienić się w czysty zysk i uczynić farmera bogatym, dotyka tajemnicza zaraza. Desperackie próby jej zwalczenia kończą się fiaskiem.
Podobne problemy występują w całych Stanach Zjednoczonych. Zboża, warzywa, owoce zostają skażone. Najpotężniejszy naród na świecie z dnia na dzień staje przed widmem głodu, który sprawia, że ludzie wyzbywają się cech ludzkich, zastępując je pierwotnymi instynktami przeżycia, najmroczniejszymi żądzami i przemocą.
Data wydania: 12 września 2017
Wymiary: 145x205 mm
Liczba stron: 416
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: kryminał i thriller
czwartek, 14 września 2017, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: