OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Rozdanie nagród w konkursie "W więzieniu pisane" już w lipcu! Graham ponownie w Polsce!

Już 5 lipca, w Zakładzie Karnym w Wołowie niedaleko Wrocławia, odbędzie się przyznanie nagród dla zwycięzców konkursu "W więzieniu pisane", organizowanego przez Grahama Mastertona.

Zwycięzca otrzyma wygrawerowaną plakietkę i kosz smakołyków, natomiast za drugie i trzecie miejsce przewidziane są certyfikaty i słodycze.

W konkursie wzięło udział w sumie 127 osadzonych. Każdy z nich otrzyma dedykowany list z podziękowaniami, a w ramach nagrody pocieszenia - okolicznościowy długopis. 

Graham Masterton osobiście wręczy nagrody, a przy okazji jego kolejnego pobytu w Polsce, będzie też gościem Dni Fantastyki we Wrocławiu, które odbędą się w dniach 7-9 lipca.

piątek, 02 czerwca 2017, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/06/08 21:43:06
wydajcie sagi silver,corroborre i heartbreaker bo oszaleje sa to 3 perelki brak ich mnie zabija plis blagam albatros rebis wydajcie juz 3 lata czekam i czekam i nic chce miec je w swojej bibliteczce fan g m
-
2017/06/19 10:14:18
To bardzoi fajnie, że organizuje się takie konkursy. Zawsze cieszą mnie takie inicjatywy. Dobra forma resocjalizacji. Oby takich wydarzeń było więcej!