OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

POGRZEBANI w maju w Albatrosie!

Wydawnictwo Albatros zapowiedziało właśnie datę premiery najnowszej powieści Grahama Mastertona. POGRZEBANI (BURIED) to szósta już część przygód Katie Maguire. Powieść pojawi się już 10 maja, będzie liczyć 464 strony, a za jej przekład odpowie Grzegorz Kołodziejczyk.

Na razie nie jest znana jeszcze okładka polskiej edycji, udostępniono natomiast wstępny opis, który znajdziecie poniżej:

Domek robotnika obok starej przędzalni wełny w Blarney w hrabstwie Cork pilnie strzeże sekretu sprzed lat. W 1921 roku zamieszkująca go rodzina: matka, ojciec i dwoje dzieci zniknęła bez śladu w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewięćdziesiąt lat później ich zmumifikowane zwłoki wydobyto spod podłogi. 

Rany postrzałowe w czaszkach wydają się wskazywać na egzekucję przeprowadzoną przez IRA, ale w toku śledztwa Katie Maguire trafia na trop zadawnionych zatargów, które po latach odżywają na nowo.

W TEJ CZĘŚCI IRLANDII LUDZIE NIE ZAPOMINAJĄ I NIE WYBACZAJĄ, A PRZESZŁOŚCI NIE DA SIĘ PO PROSTU POGRZEBAĆ…czwartek, 09 marca 2017, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: