OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Córka Harry'ego Erskine'a powróci?

Jeśli czytaliście opowiadanie WNIKAJĄCY DUCH, powstałe w okolicach 1996 roku, pamiętacie zapewne, że Harry Erskine, najbardziej znany bohater wykreowany przez Grahama Mastertona, ma córkę.

Od tamtego czasu czteroletnia wówczas Lucy musiała już dorosnąć. Chociaż dziewczynka nie pojawiała się w kolejnych pełnowymiarowych powieściach z serii MANITOU, teraz pisarz stwierdził, że nadszedł czas by ponownie ją odwiedzić i zapytać co u niej słychać.

Graham wielokrotnie próbował już wysłać starzejącego się Harry'ego na emeryturę, ale ku uciesze fanów jakoś się to nie udało, czego dowodem jest wydana niedawno powieść INFEKCJA. Na ten moment nie wiadomo czy Lucy Erskine powróci w kolejnej części MANITOU czy też zmierzy się z zupełnie nowym zagrożeniem. Tajemnicą pozostaje też czy u jej boku stanie jej słynny tata. 

środa, 08 lipca 2015, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/07/09 21:40:38
Uwielbiam takie nawiązania do starych książek. To samo zrobił ostatnio King pisząc książkę która była kontynuacją Lśnienia. Co prawda nie tak dobra jak Lśnienie ale fajnie/strasznie się było przenieść tam ponownie.