OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Świąteczna wiadomość od Grahama

Jak zawsze o tej porze roku Graham Masterton przesyła kilka słów od siebie dla polskich przyjaciół i czytelników. Nie inaczej jest i tym razem, dlatego też od razu oddajemy mu głos:

Wszystkim moim przyjaciołom w Polsce chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. W 2014 roku odwiedziłem Polskę trzy razy, odbywając niezapomniane podróże nie tylko do Warszawy, ale także do Białegostoku, Olsztyna, Szczytna, Wrocławia i Strzelina. Byłem witany wspaniale i przyjaźnie i z każdym kolejnym razem jest mi trudniej stąd wyjeżdżać!

Miałem w planach kolejną wizytę w październiku, aby wziąć udział w Krakowskich Targach Książki oraz Festiwalu Conrada. Chciałem też posiedzieć w parku, na ławce z moim imieniem. Niestety, mój przyjaciel i wydawca Andrzej Kuryłowicz z Wydawnictwa Albatros zmarł nagle w marcu, co uniemożliwiło mój przyjazd. Wrócę jednak do Polski na wiosnę i lato przyszłego roku, mając nadzieję że poznam jeszcze więcej z Was, a także odnowię istniejące już przyjaźnie. 

Tego roku specjalne podziękowania składam Katarzynie Georgiou, za całą jej pomoc, a także Piotrowi Pocztarkowi i Robertowi Cichowlasowi za ich niezachwiane wsparcie. A także barmanowi, Adamowi Tequila. Dziękuję też wszystkim tym, którzy kupili moje książki i dołączyli do moich przyjaciół na Facebooku. Szczęśliwego Nowego Roku!

  

poniedziałek, 22 grudnia 2014, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

  • Świąteczne przesłanie od Grahama

    Jak co roku, mamy dla Was okazjonalną wiadomość od Grahama Mastertona, którą przetłumaczyliśmy i bez zbędnego przedłużania przedstawiamy ją poniżej, niniejszym

  • Świąteczna wiadomość od Grahama

    Otrzymaliśmy właśnie od Grahama świąteczną wiadomość z podziękowaniami i kilkoma słowami podsumowania. Niniejszym dzielimy się nią z Wami i wspólnie z Grahamem

  • Wiadomość od Grahama po wizycie w Polsce

    Graham Masterton wysłał do nas wczoraj wiadomość dla swoich polskich przyjaciół, w ramach której opisał swoje wrażenia po wizycie w Polsce. Oddajemy mu głos: Wi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Katarzyna Georgiou, *.adsl.inetia.pl
2014/12/23 17:10:34
Thank you Graham :) Meeting you in Wrocław, being your guide and translator in Strzelin and becoming friends with you were great experiences and made me a richer person :) So, Merry Jule and Happy New Year in which we meet again :)