OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

DOM KOŚCI - wstępny projekt okładki!

Jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować wstępny projekt okładki do powieści DOM KOŚCI Grahama Mastertona! Projekt ten może ulec nieznacznym modyfikacjom, a ostateczną wersję okładki opublikujemy w przyszłym tygodniu! Prosimy o opinie!

A poniżej zaktualizowany opis do książki:

John, młody chłopak marzący o tym, by zostać gwiazdą rocka, rozpoczyna pracę w agencji nieruchomości pana Vane’a w Streatham. Właściciel to dziwny i tajemniczy osobnik, skrywający mroczny i niebezpieczny sekret. Bohater szybko odkrywa, że pan Vane posiada specjalną listę domów, których sprzedażą nie pozwala się zajmować nikomu. Okazuje się, że ludzie odwiedzający te domy znikają w tajemniczych okolicznościach. Tymczasem w jednym z budynków robotnicy natrafiają na dziesiątki szkieletów. John wraz z grupką przyjaciół odkrywa przerażającą prawdę na temat potężnych mocy zagnieżdżonych w ścianach domostw. Rozpętuje się koszmar, o jakim nawet nie śnili.

Do powieści zostały dołączone trzy opowiadania Grahama Mastertona: Szara Madonna, Kształt bestii i Pośpieszny Potwór, które spotęgują Wasze przerażenie i doprowadzą na skraj wytrzymałości psychicznej.

czwartek, 18 sierpnia 2011, mictlantecutli

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: grizzli67, *.1-2.cable.virginmedia.com
2011/08/18 19:40:54
wyglada fajnie ale nie zacheca do kupienia ksiazki ktora sie juz posiada. "kandydat z piekla", to bylo cos.
-
Gość: Lidka, *.icpnet.pl
2011/08/18 20:08:30
A mnie się ta okładka podoba bardziej niż tamta, choć bardziej minimalistyczna. Ma lepszy klimat. Replika ostatnio projektuje piękne okładki, zwłaszcza horrorów. Domu kości się doczekać nie mogę, czuję, że to będzie piękne wydanie, kaski żal, ale wydac trzeba:))
-
Gość: kujot666, *.abp.pl
2011/08/22 07:36:59
Czegoś mi brakuje w tej okładce, na pewno do "Kandydata z piekła" nie ma jej co porównywać! Fajnie, że czcionka w imieniu i nazwisku autora nie ulegnie zmianie - jest świetna, niech to będzie taki charakterystyczny punkt wydań Repliki.
Jeśli chodzi o tytuł książki to oczywiście trzeba to zmienić, to musi być jedyna w swoim rodzaju czcionka z jakimiś ozdobnikami, podobnie jak światłocienie i pentagram w "Kandydacie...".
Sama chałupka swój klimat posiada, ale jest za duża względem gabarytów książki i częściowo zakryta przez nazwisko autora, tak nie może być. Zresztą ja bym poszedł bardziej w kierunku zawartości książki i umieścił ten domek gdzieś w bardziej miejskim otoczeniu, czyli jako jeden z wielu domów na ulicy, gdzieś na peryferiach, na tle panoramy miasta. Oczywiście w nocnej scenerii (czyli tak jak to widać na wstępnym projekcie) i z tym czadowym księżycem. W każdym bądź razie jest niezła, ale trzeba nad nią jeszcze popracować.
-
Gość: p.a., *.silweb.pl
2011/08/22 11:16:10
Zgadzam się z przedmówcą: czegoś brakuje. Domek klimatyczny, ale przydałoby się jednak coś tu dodać...
-
2011/08/22 15:58:38
Poszczególne elementy okładki nie ulegną zmianie, natomiast będzie ona ciut jaśniejsza.
Moim zdaniem jest mrocznie i klimatycznie. Podoba mi się.
-
Gość: Ciacho, *.dynamic.chello.pl
2011/08/27 17:21:49
Ładna,ale też myślę,że brakuje tutaj...czegoś. Może jakiejś większej i przezroczystej czachy na budynku, lub większego stosu kości. :P