OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Komplet recenzji książek fabularnych na www.grahammasterton.blox.pl

Krótka wiadomość dla naszych Czytelników: wraz z zamieszczeniem recenzji powieści DROGA ŻELAZNA, na oficjalnej polskiej stronie Grahama Mastertona mamy już komplet recenzji fabularnych książek wydanych w Polsce. Przez ponad 3 lata redaktorzy www.grahammasterton.blox.pl pracowali nad ponownym przeczytaniem i zrecenzowaniem dla Was każdej z książek Brytyjczyka, które ujrzały światło dzienne w naszym kraju. Wynikiem tego są nawet po 3 recenzje tej samej powieści. Niektóre z nich zostały specjalnie dla nas napisane przez znanych na polskiej scenie literackiej twórców, takich jak Łukasz Orbitowski, Kazimierz Kyrcz Jr., czy Jacek Rostocki. Udało nam się zrecenzować również film nakręcony na podstawie powieści MANITOU. Już niebawem pojawią się także teksty opisujące komiks PIEKIELNE WIZJE, a także  krótkometrażowe filmy: animowany DEATH AND THE COMEDIAN, w którym Graham  podkładał głos, a także polskie STWORZENIE w reżyserii Magdaleny Gendery, oparte na opowiadaniu STWORZENIE BELINDY. W przyszłości planujemy także zrecenzowanie anglojęzycznych książek, które jeszcze nie ukazały się Polsce.

Pracujemy obecnie nad zrecenzowaniem poradników seksuologicznych, których w Polsce zostało wydanych aż 15. Recenzje pojawiać się będą stopniowo, jednak priorytetem dla nas jest obecnie wprowadzenie ostatnich szlifów do książki o Grahamie Mastertonie. Dobrą wiadomością dla Czytelników jest to, że udało nam się dotrzeć do wielu interesujących informacji, które zadowolą nawet największych fanów Brytyjczyka.

W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim Czytelnikom za to że jesteście z nami i pozwalacie nam się dalej rozwijać. Śledźcie naszą stronę uważnie - już niebawem pojawią się na niej nowe informacje dotyczące premierowych książek Grahama, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Piotr Pocztarek & Robert Cichowlas
Redakcja www.grahammasterton.blox.pl

poniedziałek, 06 grudnia 2010, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: