OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Graham o DZIEWIĄTYM KOSZMARZE

Dostaliśmy od Grahama ekskluzywną wypowiedź na temat powieści DZIEWIĄTY KOSZMAR, która jest już na ukończeniu. Dzięki temu premierowo ujawniamy pseudonimy i umiejętności najnowszych Wojowników Nocy, a także prezentujemy zło, z którym tym razem przyjdzie im się zmierzyć! Zapraszamy do lektury.

Prawie skończyłem pracę nad DZIEWIĄTYM KOSZMAREM. Zamieściłem w książce kilku bohaterów znanych z POWROTU WOJOWNIKÓW NOCY - pojawi się na przykład Dom Magator. Wykreowałem też kilka zupełnie nowych postaci. Będzie Zebenjo the Arrow Storm, który potrafi wystrzelić setki strzał szybciej niż karabin maszynowy.
Będzie An-Gryferai the Avenging Claw, który potrafi wykryć zagrożenie z odległości 10 mil i ma mechaniczne pazury, mogące pochwycić wroga i wznieść go wysoko w powietrze, a potem... upuścić!
Jest też Erozena the Passion Warrior, która potrafi uwieść każdego - mężczyznę, kobietę, demona, czy bestię. Nosi ona złotą zbroję w kształcie jej nagiego ciała.
Rolę czarnych charakterów pełnią Dreadsy - kreatury niezwykle przerażające, a także szkaradny klaun iluzjonista, a zarazem seryjny oprawca - Mago Verde the Green Magician.
Ostateczna batalia zmierza powoli do jeżącego włos na głowie punktu kulminacyjnego, więc nie powinniście czekać zbyt długo na kolejną książkę.

Nazwy własne pozostawione zostały w oryginale. Nie będziemy niczego sugerować tłumaczom! :)


czwartek, 04 marca 2010, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

  • Świąteczne przesłanie od Grahama

    Jak co roku, mamy dla Was okazjonalną wiadomość od Grahama Mastertona, którą przetłumaczyliśmy i bez zbędnego przedłużania przedstawiamy ją poniżej, niniejszym

  • Świąteczna wiadomość od Grahama

    Otrzymaliśmy właśnie od Grahama świąteczną wiadomość z podziękowaniami i kilkoma słowami podsumowania. Niniejszym dzielimy się nią z Wami i wspólnie z Grahamem

  • Wiadomość od Grahama po wizycie w Polsce

    Graham Masterton wysłał do nas wczoraj wiadomość dla swoich polskich przyjaciół, w ramach której opisał swoje wrażenia po wizycie w Polsce. Oddajemy mu głos: Wi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: