OFICJALNA POLSKA STRONA GRAHAMA MASTERTONA!

darmowe liczniki

Blog > Komentarze do wpisu

Co słychać u Grahama?

Wyjazd do Wrocławia w maju 2009 wymęczył Grahama i Wiesckę, sprawiając, że od jakiegoś czasu przestał komunikować, co u niego słychać. Wszyscy fani wreszcie doczekali się aktualnych informacji ze strony Grahama, a oto one, w jego własnych słowach:


Staram się właśnie sprzedać prawa do ekranizacji kilku moich horrorów, co jest dla mnie bardzo ważne i pochłania wiele mojego czasu. Ponadto przez ostatnie tygodnie pracowałem nad powieścią "FIRE SPIRIT" dla Wydawnictwa Albatros, ponieważ musiałem ją jak najszybciej ukończyć. Jest to powieść o Dziewięciu Kręgach Piekła. Jeśli umrzecie z powodu zarazy, trafiacie do pierwszego kręgu. Jeśli spłoniecie - do dziewiątego. Teraz, ludzie znajdujący się w owym dziewiątym kręgu chcą zakończyć swoje wieczne cierpienia, wracając i mszcząc się na tych, którzy ich spalili...

"BLIND PANIC" aka "Armageddon", czyli ostatnia powieść z cyklu Manitou będzie wydana w języku angielskim we wrześniu 2009, natomiast polskie wydanie pojawi się na początku 2010 roku. Obecnie pracuje nad siódmą częścią serii o Jimie Rooku - "DEMON'S DOOR", która w Polsce pojawi się pod koniec 2010 roku.

"BAZYLISZEK" dorobił się kilku bardzo dobrych recenzji w USA (sprawdźcie sekcję "news" na mojej stronie internetowej).
środa, 08 lipca 2009, piotr.pocztarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: p.a., *.silweb.pl
2009/07/08 10:09:48
Fire Spirit zapowiada się całkiem smakowicie...